Кратки Новини

"Любимите ви теми ще лежат в стаята завинаги..."

Кратки Новини

Мнениеот Анна Болейн » Пет Яну 06, 2006 11:31 pm

оТва е темата за кратките новини,заради които не си заслужава цяла тема.Ето няколко от мен:

Тийнейджърка написа нов"Хари Потър"

Фенка на Хари Потър написа алтернативна версия на шестата книга от поредицата за момчето-магьосник, съобщи френското електронното издание Юнивер дьо Хари Потър. Дни преди премиерата на"Хари Потър и Нечистокръвният принц"15-годишната Натали Джейкъбсън публикува своя фентъзи-история, която съдържа цели 804 страници.За целта тя прочела 51 пъти останалите книги от поредицата, за да се запознае по-добре с характерите на персонажите и със стила на авторката. Натали се готви да пътува до Шотландия, за да представи алтернативната си версия на шестата книга за Хари Потър на самата Джоан Роулинг.

Римският папа Бенедикт ХVІ разкритикува книгите за Хари Потър заявявайки, че те изкусно развращават младите
Коментарите на папата са публикувани на един от интернет сайтовета на германката Габриела Каби, която е авторка на книгата “Хари Потър – богът на злото”. Каби твърди, че през 2003 г., когато Бенедикт ХVІ е бил още кардинал му е изпратила копие от своята книга. В отговор е получила благодарности. “Прекрасно е, че вие сте разкрили същността на книгите за Хари Потър, защото това е изкушение, което действа незабелязано и разрушава вярата в душата, преди още да се е оформила окончателно”, се казва в папското писмо.

Даниел Радклиф спонсорира детска болница

" В миналото моите фенове бяха много щедри и ми изпращаха фантастични подаръци специално за моят рожден ден и на Коледа. Аз истински оценявам това и се чувствам много щастлив ,че имам такива верни фенове. Бих искал да ги приканя вместо да ми изпращат подаръци ,да направят дарение на DEMELZA, фантастична детска болница извън Лондон, която аз поддържам.Те вършат удивителна работа за неизлечимо болни деца и техните семейства...

Даниел Радклиф - новият Маколи Кълкин

За най-успешна детска звезда след героя от "Сам в къщи" обявиха Даниел Радклиф - английското момче, изиграло ролята на Хари Потър в едноименния блокбъстър. Кинопродуцентите от двете страни на океана се надпреварват да му предлагат роли, но той е ангажиран главно със снимките на втората серия от приключенията на малкия магъосник.

Въпреки това обаче Даниел Радклиф, започнал кариерата си с участие в телевизионната адаптация на "Дейвид Копърфилд", като истински професионалист е решил да приеме и предложението на продуцентите Мак Дауни и Сам Тейлър. През март в Лондон стартират снимките на "Sam", трилър, разказващ за момче с паранормални способности, което е преследвано от секта последователи на дявола. Водачът на сектата ще изиграе абонираният за отрицателни роли - Стийв Бушеми, а за ролята на майката е избрана британската актриса Джуди Дейвис.
Изображение
Destiny can't replace my life
Scary shadows of my past
are alive...
Destiny who cares
as it turns around
and I know that it descends
with a smile...
Аватар
Анна Болейн
Alive corpse

Мнениеот Dementor » Пет Яну 06, 2006 11:46 pm

Тва с фонацозойката е направо лудница !51 пъти ! :? лелеееее
Аватар
Dementor
Evil Moderator

Мнениеот Rayner » Съб Яну 07, 2006 4:56 pm

51 тая или е луда "или е доста заинтересувана" УАУ че колко време ги е чела бе рекорда ми е прочетох 6тата за 5 дни а тя сигурно ги е чела за по 2дни УАУ немам думи.
Изображение
Аватар
Rayner

Мнениеот Lady Galadriel » Нед Фев 12, 2006 12:34 pm

Аз 6-тата я прочетох за 2 дни, но чак пък толкоз...!!!

:!:
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the Shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.
~The Lord of The Rings

Изображение
Аватар
Lady Galadriel

Мнениеот Ps7_GGBG » Чет Фев 23, 2006 7:12 pm

уникално същество!
Умирай, но от сърце!!!